Kim jesteśmy?

O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej jakości opakowań ekologicznych do celów gastronomicznych w Polsce. Dzięki naszym produktom umożliwiamy naszym Klientom prowadzenie firm w zgodzie z naturą.

Posiadamy w ofercie wyłącznie produkty wykonane z naturalnych surowców, przyjazne dla środowiska, przeznaczone do kontaktu z żywnością, w pełni biodegradowalne. Są one bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i środowiska naturalnego.

Piteko

Ekspresowa realizacja

Ekologiczne

Troska o naszą planetę

Opakowania

Najwyższa jakość

O NAS

Co robimy ?

Coraz więcej konsumentów zwraca uwagę na to w jakim opakowaniu otrzymuje zamówiony posiłek, w jaki sposób jest ono transportowane oraz przechowywane. Stosowanie pojemników przyjaznych naturze staje się jednym z wymogów rynkowych, dlatego warto już teraz pomyśleć nad zamianą plastiku na eko produkty.

W naszym zespole staramy się odpowiedzieć na rosnącą świadomość i włączyć we wspólne wysiłki, by pomóc chronić naszą planetę, dlatego dostarczamy naszym odbiorcom alternatywę dla tradycyjnych produktów. Ciągle rozwijamy swój asortyment, aby poszerzyć zastosowanie wyrobów zrównoważonych, dlatego też pozostajemy otwarci na Państwa sugestie dotyczące kolejnych pozycji w katalogu i zapraszamy do rozmowy.